Motorola DS6878 (DS6878-SR2F001WR) (1)

Motorola DS6878 (DS6878-SR2F001WR)

Odnowiony skaner Motorola DS6878

Bezprzewodowy skaner DS6878 to niezawodny, uniwersalny sprzęt, którego popularność nadal nie słabnie. Umożliwiając skanowanie różnych typów kodów kreskowych 1D i 2D, sprawdzi się nie tylko w magazynach i centrach logistycznych, ale też w punktach detalicznych, placówkach medycznych i na eventach.


Przydatne funkcje


Skaner świetnie sobie radzi z różnymi nośnikami kodów kreskowych - niezależnie od tego, czy będzie to papier, czy wyświetlacz telefonu. Dzięki zaimplementowaniu modułu skanującego SE4500, producent stworzył optymalne urządzenie, które zapewnia zarówno wydajność i różnorodność rozpoznawanych kodów na wysokim poziomie. 


Tradycyjnie już Motorola zadbała, aby zniszczone i zabrudzone kody kreskowe nie spędzały nam snu z powiek. Pracę znacznie przyspiesza szeroki kąt skanowania, dzięki czemu pracownik nie musi martwić się o precyzyjne celowanie skanerem. Możliwość zautomatyzowania konfiguracji i aktualizacji pozwala na centralne zarządzanie grupą skanerów i zapomnienie o męczącym, indywidualnym dostosowywaniu dużej liczby urządzeń do naszych oczekiwań.


Informacje techniczne


Dzięki zaimplementowaniu wydajniejszego modułu Bluetooth, kable staną się dla nas przeszłością. Skaner pozwala na oddalenie się od głównego urządzenia do 100 metrów. Bardzo dobra, pojemna bateria zapewnia długą, intensywną pracę bez martwienia się o rozładowanie. Producent zapewnił DS6878 wzmocnioną obudowę, która wytrzyma liczne upadki na twarde podłoże z wysokości 1,8 metra, jednocześnie zachowując ergonomiczny, lekki kształt. 


Producent wypuścił na rynek również opcjonalną stację, która rozszerza funkcjonalność urządzenia, m.in. o rejestrację dokumentów, zdjęć, czy podpisów. Sprzęt został dokładnie przetestowany - urządzenie jest w 100% sprawne technicznie. Możliwe delikatne oznaki użytkowania. Towar zawsze jest bezpiecznie zapakowany. Dołączamy przewód USB do zestawu. 


W zestawie: kabel USB, podstawka, moduł skanera imager 2D.
ładowanie
549,00
PLN
549,00
PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Moduł skanera: Imager 2D
Wymiary [mm]: 185 x 97 x 69
Waga: 238 gramów
Temperatura pracy: od 0°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Wilgotność: od 5% do 95% bez kondensacji; IP42
Przewód: USB, RS232
Podstawka: W komplecie
Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Zebra MC18 (MC18G-00-KIT-1PK)
Zebra MC18 (MC18G-00-KIT-1PK)
699,00 PLN
Zebra MC17 (MC17T-00)
Zebra MC17 (MC17T-00)
799,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl