Motorola LI4278 (1)

Motorola LI4278

Odnowiony skaner bezprzewodowy Motorola LI4278

Motorola LI4278 to nowoczesne rozwiązanie dla punktów detalicznych. Ułatwia i przyspiesza pracę kasjerów w sklepach, jest praktycznie bezkonkurencyjny na tle innych propozycji - wydatnie przyczyni się do zadowolenia klientów Twojej firmy.

 

Przydatne funkcje

Czytnik jest w stanie odczytać kod kreskowy 1D i HD praktycznie z każdego nośnika - ani papier, ani różnego rodzaju wyświetlacze urządzeń elektronicznych nie stanowią dla niego problemu. Skaner jest w stanie odczytać kod z odległości nawet 75 centymetrów, a zasięg łączności z bazą bez przeszkód wynosi do 100 metrów! W razie zerwania łączności urządzenie posiada wbudowaną pamięć wewnętrzną, która pozwala zachować informacje do czasu ponownego połączenia. Kody można skanować pod bardzo ostrym kątem. Może się to okazać szczególne pomocne przy obsłudze programów lojalnościowych. 

Jedną z największych zalet LI4278 jest wyposażenie urządzenia w moduł Bluetooth w wersji 2.1. Dzięki temu dane zczytywane są bez użycia kabla, dając znacznie większą swobodę działania pracownikowi. Jak przystało na tego producenta, odpowiednio zadbano o bezpieczeństwo i szyfrowanie przesyłanych danych. Jako opcjonalne akcesorium można zakupić również stację do automatycznego skanowania - skaner zapewnia ponad 500 skanów na sekundę. Dobrze radzi sobie również zabrudzonymi i zniszczonymi kodami kreskowymi.

 

Informacje techniczne

Producent chwali się również zastosowaniem systemu efektywnego zarządzania energią, która wydatnie przekłada się na możliwy czas pracy z urządzeniem na jednym naładowaniu - są to aż 72 godziny, co powoduje, że trudno dla tego skanera znaleźć konkurencję. Dzięki zastosowaniu pojedynczej płytki drukowanej skaner jest praktycznie bezawaryjny. Biorąc pod uwagę bezawaryjność i idącą w parze niską cenę, jest to naprawdę dobra inwestycja.

Czytnik posiada wysoką tolerancję na zapylenie oraz ciecze. Dzięki odpowiedniemu uszczelnieniu czytnik może być spryskany środkiem dezynfekującym celem utrzymania higieny. Może być wielokrotnie upuszczany na twarde podłoże z wysokości 1,8 metra bez szwanku dla samego urządzenia. Tradycyjnie Motorola postarała się, aby akcesoria do urządzeń starszego typu były kompatybilne również z tym nowszym - tak jest i w tym przypadku. Urządzenie jest w bardzo dobrym stanie wizualnym - posiada jedynie delikatne ślady użytkowania.

 

W skład zestawu wchodzi: skaner, stacja dokująca, kabel USB.

ładowanie
599,99
 PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Moduł skanera: Laser 1D
Bluetooth: Tak
Wymiary [mm]: 98 x 70 x 19
Waga: 224 gramy
Temperatura pracy: od 0°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Wilgotność: od 5% do 85% bez kondensacji; IP53
Przewód: USB, RS232
Stacja dokująca: W komplecie
Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Motorola LS3408 (LS3408-FZ20005R)
Motorola LS3408 (LS3408-FZ20005R)
449,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl