Motorola LS3408 (LS3408-FZ20005R) (1)

Motorola LS3408 (LS3408-FZ20005R)

Odnowiony skaner Motorola LS3408

Model LS3408 to jeden z najpopularniejszych skanerów, flagowy produkt Motoroli, który można znaleźć w magazynach, sklepach i centrach logistycznych na całym świecie. Swoją sławę zawdzięcza genialnej wydajności, funkcjonalności i dobrej cenie.

 

Przydatne funkcje

Skaner świetnie radzi sobie z uszkodzonymi, zabrudzonymi, czy słabo wydrukowanymi kodami kreskowymi. LS3408 to bardzo wydajny sprzęt, który słynie z niezawodności i bezawaryjności. Skaner jest kompatybilny z większością popularnych programów magazynowych.

 

Informacje techniczne

Skaner posiada wyjątkowo solidną obudowę, dodatkowo wzbogaconą o gumowe wzmocnienia, zgodną ze standardem IP65, która bardzo dobrze chroni przed wilgocią, zalaniami oraz różnymi rodzajami zapylenia i kurzu. Urządzenie wytrzymuje wielokrotne upadki na beton z wysokości aż dwóch metrów. Producent potrafił jednak połączyć niezniszczalność z ciekawym designem i ergonomicznym kształtem, dzięki czemu nie zmęczymy się nawet przy wielogodzinnej pracy.

ładowanie
449,00
 PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Moduł skanera: Laser 1D
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40° do 60° C
Wilgotność: od 5% do 95% bez kondensacji; IP65
Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Motorola LS3478
Motorola LS3478
899,00
PLN
Motorola LI4278
Motorola LI4278
598,00
PLN
Motorola LS2208
Motorola LS2208
149,00
PLN
Zebra LI3608
Zebra LI3608
999,00
PLN
Zebra LI3678
Zebra LI3678
1 499,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl