Motorola LS4208 (LS4208-SWZU0100Z) (1)

Motorola LS4208 (LS4208-SWZU0100Z)

Odnowiony skaner Motorola LS4208

 

Motorola LS4208 to idealne rozwiązanie dla punktów detalicznych - ułatwia i przyspiesza pracę kasjerów w sklepach, jest praktycznie bezkonkurencyjny na tle innych propozycji. Wydatnie przyczyni się do zadowolenia klientów, dzięki szybszej i bezproblemowej obsłudze.

 

Przydatne funkcje

 

Czytnik odczytuje kody 1D i HD praktycznie z każdego nośnika - ani papier, ani różnego rodzaju wyświetlacze urządzeń elektronicznych nie stanowią dla niego problemu. Skaner jest w stanie poprawnie rozpoznać kod z odległości ponad 70 centymetrów, a dzięki nowoczesnej głowicy można skanować pod bardzo ostrym kątem i w szybkim tempie. Czytnik okazuje się bardzo pomocny nie tylko w komfortowej pracy na kasie, ale też w przypadku sczytywania kodów lojalnościowych z ekranów telefonów komórkowych.

 

Jak przystało na tego producenta, odpowiednio zadbano o bezpieczeństwo i szyfrowanie przesyłanych danych. Sprzęt dobrze radzi sobie również z zabrudzonymi i zniszczonymi kodami kreskowymi. Intuicyjność obsługi sprawia, że sprzęt praktycznie nie wymaga żadnego szkolenia. 

 

Informacje techniczne

 

Dzięki zastosowaniu pojedynczej płytki drukowanej skaner jest wydajny i bezawaryjny. Umożliwa skanowanie jednoprzebiegowe w trybie ciągłym. Biorąc pod uwagę przystępną cenę, jest to naprawdę dobra inwestycja na długie lata.

 

Czytnik posiada wysoką tolerancję na zapylenie oraz ciecze. Dzięki odpowiedniemu uszczelnieniu czytnik może być spryskany środkiem dezynfekującym celem utrzymania higieny. Może być wielokrotnie upuszczany na twarde podłoże z wysokości 1,8 metra bez szwanku dla samego urządzenia. Tradycyjnie Motorola postarała się, aby akcesoria do urządzeń starszego typu były kompatybilne również z tym nowszym - tak jest i w tym przypadku.

ładowanie
199,00
PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Moduł skanera: Laser 1D
Wymiary [mm]: 170 x 93 x 68
Waga: 181 gramów
Temperatura pracy: od 0 st. C do +50 st. C
Temperatura składowania: od -40 st. C do +70 st. C
Wilgotność: od 5% do 95% bez kondensacji; IP43
Przewód: USB, RS232
Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl