Motorola MC9190 2D z licencją Scan Linker (1)

Motorola MC9190 2D z licencją Scan Linker

Odnowiony kolektor danych Motorola MC9190 w wersji Gun z modułem skanującym Imager 2D z systemem Windows Mobile 6.5

 

WRAZ Z LICENCJĄ SCAN LINKER!

Oprogramowanie wspiera obsługę systemu BaseLinker (moduł integracji) za pośrednictwem kolektorów danych z systemem Windows Mobile lub Windows CE. Pozwala na tworzenie i wyszukiwanie produktów za pomocą arkuszy Microsoft Excel oraz innych popularnych pakietów biurowych.


Scan Linker jest pierwszym oprogramowaniem na rynku pozwalającym na wykonywanie operacji magazynowych w BaseLinkerze przy użyciu przemysłowych inwentaryzatorów z systemem Windows. Aplikacja umożliwia z poziomu terminala danych między innymi na tworzenie nowych arkuszy, pickowanie produktów, kompletację zamówień, zmianę lokacji towarów w systemie lub wyświetlenie informacji na ich temat.

  • OBSŁUGA PRZYJĘCIA TOWARU
  • WYŚWIETLANIE INFORMACJI O PRODUKCIE
  • KOLEKCJONOWANIE ZAMÓWIEŃ
  • PRZESUNIĘCIA MAGAZYNOWE
  • INWENTARYZACJA

Firma MTJ Electronics nie jest w żaden sposób oficjalnie powiązana z żadnym producentem sprzętu lub jego podmiotami stowarzyszonymi. Wszelkie loga i znaki towarowe stron trzecich, które można znaleźć na naszej stronie internetowej i aukcjach, są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli. Użycie jakiegokolwiek znaku towarowego służy wyłącznie do celów identyfikacyjnych i referencyjnych i nie oznacza żadnego związku z właścicielem znaku towarowego

 

MC9190-G to przedstawiciel bardzo popularnej serii skanerów firmy Motorola, cenionej w wielu branżach na całym świecie. Serca użytkowników podbiła nie tylko rozbudowanymi funkcjami, czy szybkością działania, ale też niezwykłą odpornością na różne warunki pogodowe.

Przydatne funkcje

Motorola MC9190-G to kontynuator bardzo ciepło przyjętej serii MC90xx-G, rozwijający i doprowadzający do perfekcji wszystkie najlepsze cechy poprzednika. Urządzenie sprawia, że skanowanie jest wyjątkowo proste. Niezależnie, czy kod kreskowy jest zniszczony, zabrudzony, czy oddalony o kilka metrów, nie musimy martwić się o pozytywny rezultat. Podświetlenie ekranu, w które zaopatrzony jest skaner, pozwala na komfortową pracę również w zaciemnionych pomieszczeniach lub podczas awarii prądu. 

Ten uniwersalny produkt sprawdził się już w wielu branżach i warunkach pogodowych, ceniony przez tysiące użytkowników na całym świecie. Jedno z tych urządzeń, które ‘’robi różnicę’’ - wprowadzając jakość pracy na zupełnie nowy poziom, dając Twoim podwładnym więcej satysfakcji, przy jednoczesnym zintensyfikowaniu efektywności powierzonych zadań. Skaner posiada wbudowany moduł Bluetooth.

 

Informacje techniczne

Urządzenie, testowane w różnych warunkach atmosferycznych, wykazywało się niezwykle wysoką wydajnością. Rezultaty wszelkich testów branżowych, między innymi dwóch tysięcy uderzeń, okazały się wyjątkowo dobre. Warto wspomnieć, że model MC9190-G jest kompatybilny z akcesoriami serii MC9000, dzięki czemu nabycie sprzętu Motoroli przynosi oszczędności pieniędzy i czasu. Producent przewidział również możliwość wyboru rejestratora kodów kreskowych najbardziej odpowiedniego do naszych oczekiwań i warunków pracy. 

Wydajność urządzenia jest niemal zbliżona do komputerów stacjonarnych, co w połączeniu z systemem firmy Microsoft, pozwala na wydajną pracę z pomocą zaawansowanych aplikacji zawsze pod ręką. Gniazdo SD odczytuje karty pamięci do 32 GB, dzięki czemu urządzenie nie zwolni nawet przy bardzo dużych bazach danych. Model funkcjonuje w każdej bezprzewodowej sieci LAN, dając komfort wyboru nawet w najbardziej zatłoczonych magazynach. Motorola bardzo poważnie podchodzi do tematu ochrony danych osobowych, a zastosowane zabezpieczenia uchronią nasze dane przez kradzieżą lub przejęciem. Urządzenie zostało odnowione - jest w 100% sprawne technicznie, każdy podzespół został wnikliwie przetestowany. Stan wizualny jest bardzo dobry. Urządzenie zostało całkowicie wyczyszczone. Paczki wysyłamy doskonale zapakowane.


W skład zestawu wchodzi: skaner, bateria, rysik oraz licencja Scan Linker.

ładowanie
1 149,00
PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Moduł skanera: Imager 2D
Obudowa: Gun
Ekran: 3,7” VGA, kolorowy
System operacyjny: Windows Mobile 6.x
Procesor: Marvell PXA320 806 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Pamięć masowa: 1 GB
Wi-Fi: Tak
GSM (GPRS): Nie
Bluetooth: Tak
Klawiatura: 28 k, 43 k, 53 k
Bateria: 2200 mAh
Wymiary [mm]: 231 x 91 x 193
Waga: 765 gramów
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Wilgotność: od 5% do 95% bez kondensacji; IP64
Przewód: USB
Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Motorola MC9596 (MC9596-KDAEAB00100)
Motorola MC9596 (MC9596-KDAEAB00100)
499,00 PLN
Adapter Motorola VAM9500-100R (VAM9500-100R)
Adapter Motorola VAM9500-100R (VAM9500-100R)
129,00 PLN
Motorola MC9596 2D z licencją Scan Linker
Motorola MC9596 2D z licencją Scan Linker
749,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl