Motorola MC9596 2D z licencją Scan Linker (1)

Motorola MC9596 2D z licencją Scan Linker

Odnowiony kolektor danych Motorola MC9596

WRAZ Z LICENCJĄ SCAN LINKER!

Oprogramowanie wspiera obsługę systemu BaseLinker za pośrednictwem kolektorów danych (moduł integracji) z systemem Windows Mobile lub Windows CE. Pozwala na tworzenie i wyszukiwanie produktów za pomocą arkuszy Microsoft Excel oraz innych popularnych pakietów biurowych.


Scan Linker jest pierwszym oprogramowaniem na rynku pozwalającym na wykonywanie operacji magazynowych w BaseLinkerze przy użyciu przemysłowych inwentaryzatorów z systemem Windows. Aplikacja umożliwia z poziomu terminala danych między innymi na tworzenie nowych arkuszy, pickowanie produktów, kompletację zamówień, zmianę lokacji towarów w systemie lub wyświetlenie informacji na ich temat.

  • OBSŁUGA PRZYJĘCIA TOWARU
  • WYŚWIETLANIE INFORMACJI O PRODUKCIE
  • KOLEKCJONOWANIE ZAMÓWIEŃ
  • PRZESUNIĘCIA MAGAZYNOWE
  • INWENTARYZACJA

 

Firma MTJ Electronics nie jest w żaden sposób oficjalnie powiązana z żadnym producentem sprzętu lub jego podmiotami stowarzyszonymi. Wszelkie loga i znaki towarowe stron trzecich, które można znaleźć na naszej stronie internetowej i aukcjach, są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli. Użycie jakiegokolwiek znaku towarowego służy wyłącznie do celów identyfikacyjnych i referencyjnych i nie oznacza żadnego związku z właścicielem znaku towarowego.

 

Motorola MC9596, w branży określana ‘’przełomem’’, to jeden z najbardziej wytrzymałych terminali, jakie można znaleźć na rynku. Model łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w serii MC9000 z niezawodną, jednoczęściową konstrukcją, której solidność jest większa, niż surowe, militarne wymogi. 

 

Przydatne funkcje

Konstrukcja wykracza poza wyśrubowane standardy militarne, a stopień szczelności opiera się na normie IP67, zarezerwowanej do tej pory dla drogich telefonów komórkowych. Producent zadbał, aby ta wersja z serii MC95xx była wręcz niezniszczalna i odpowiednia na dowolne warunki pogodowe. Konstrukcja zniesie bez uszczerbku upadek na twarde podłoże z 1,8 metra wysokości. Wszystko to powoduje, że model MC9596 jest prawdziwą, bezawaryjną inwestycją na lata.

Towarzyszy temu bardzo pojemna bateria o pojemności 4800 mAh, lecz i tu zastosowano innowacje, wprowadzając wskaźniki stanu naładowania akumulatora. Biorąc pod uwagę skrupulatność, z jaką opracowano nową obudowę, niespotykanie wśród skanerów pojemną baterię i możliwości, jakie daje obsługa systemów WAN, trudno wskazać lepszy model do trudnej pracy w terenie bądź intensywnej pracy w przemyśle.

 

Informacje techniczne

Specyfikacja sprzętowa, oparta na procesorze Intela o taktowaniu 806 MHz i satysfakcjonującej pamięci RAM, gwarantuje nam płynne użytkowanie najbardziej zaawansowanych i rozbudowanych aplikacji. Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście pozostaje czytelny i wyraźny nawet w mocno nasłonecznionym miejscu.

Terminal wyposażony jest również w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, z autofokusem. Urządzenie między innymi pozwala na połączenie za pomocą sieci WLAN w standardzie 802.11 a/b/g oraz poprzez sieć GSM; w terminalu zaimplementowano również GPS oraz Bluetooth w wersji 2.1. Urządzenie w 100% sprawnie technicznie. Obudowa i ekran posiadają niewielkie oznaki użytkowania. Urządzenie zostało całkowicie wyczyszczone. Każdy podzespół został wnikliwie przetestowany. Towar wysyłamy zawsze doskonale zapakowany.

ładowanie
749,00
PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Moduł skanera: Imager 2D
Obudowa: Brick
Ekran: 3.7" VGA 640x480
System operacyjny: Windows Mobile 6.x
Procesor: Intel XScale 806 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Pamięć masowa: 1 GB
Wi-Fi: Tak
GSM (GPRS): Tak
Bluetooth: Tak
Klawiatura: alfanumeryczna
Bateria: 4800 mAh
Wymiary [mm]: 234 x 89 x 51
Waga: 621 gramów
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Wilgotność: od 5% do 95% bez kondensacji; IP67
Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Motorola MC9596 (MC9596-KDAEAB00100)
Motorola MC9596 (MC9596-KDAEAB00100)
499,00 PLN
Adapter Motorola VAM9500-100R (VAM9500-100R)
Adapter Motorola VAM9500-100R (VAM9500-100R)
129,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl