Stacja dokująca Motorola CHS9000-4000 (CHS9000-4000R) (1)

Stacja dokująca Motorola CHS9000-4000 (CHS9000-4000R)

Odnowiona stacja dokująca Motorola CHS9000-4000

 

Stacja dokująca Motorola CHS9000-4000 to obowiązkowe wyposażenie magazynów, punktów detalicznych i hal produkcyjnych, w których wyjątkowo ważne jest zachowanie ciągłości wykonywanych procesów. Aż cztery gniazda ładowania sprawiają, że w błyskawicznym czasie kilka urządzeń można wyposażyć w gotowe do pracy urządzenia.

 

Informacje techniczne

 

Akcesorium zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić ładowanie do czterech urządzeń jednocześnie. Producent dopilnował, aby czas potrzebny na naładowanie akumulatorów nie był zbyt długi - 100% energii osiągają po około 2 - 2,5 godziny. Urządzenie jest w pełni bezpieczne, dzięki zastosowaniu ochrony przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem.

 

Ze stacją kompatybilne są baterie modeli Motorola MC90xx (w tym MC9060, MC9090 i MC9094) MC91xx (w tym MC9190G) oraz Zebra MC92xx (w tym MC9200 i MC92N0). W cenę sprzętu wliczamy cenę zasilacza - nie musisz kupować go osobno. Urządzenie zostało dokładnie przetestowane. Nie wykazuje uszkodzeń mechanicznych. Klient otrzymuje odnowiony sprzęt w doskonałym stanie gotowy do pracy.

ładowanie
799,00
PLN
459,00
PLN
za
szt.
Producent: Motorola
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

MTJ Electronics | Doświadczenie i pasja

Od ponad dziesięciu lat oferujemy firmom z całego świata najwyższej jakości asortyment oraz usługi serwisowe z zakresu drukarek etykietowych, skanerów i terminali magazynowych. Proponujemy szeroki wachlarz napraw pogwarancyjnych i bogatą ofertę akcesoriów: baterii, ładowarek oraz stacji dokujących. Nasz profesjonalizm i niezawodność podpieramy wieloletnim doświadczeniem i starannie dobranym zespołem specjalistów.

 

Serwis | Szybko, uczciwie i komfortowo

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz. Nasz sukces opieramy na regule 4xP: Prędkie działanie, Przejrzyste warunki, Proste zasady i Przyjazna obsługa. Urządzenia diagnozujemy w ciągu 24 godzin. Po rozpoznaniu problemu można zrezygnować z usługi, bez ponoszenia kosztów. O cenie naprawy informujemy przed przystąpieniem do prac serwisowych. Udzielamy gwarancji, a nasi specjaliści rzetelnie i zrozumiale wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Skup i wymiana | Dbamy o środowisko

Doceniamy inicjatywy ekologiczne. Uważamy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne. Cieszymy się, że swoją działalnością możemy przyczyniać się do jego ochrony. Zajmujemy się skupem oraz wymianą skanerów i terminali płatniczych. Po wymianie uszkodzonych części i procesie odnowienia, jako pełnowartościowe produkty, objęte 12- lub 24-miesięczną gwarancją, wracają na rynek.

 

Wynajem | Bo każda firma to osobna historia

Od wielu lat w portfolio naszych usług znajduje się wynajem terminali i skanerów. Nasz magazyn obejmuje bogatą ofertę urządzeń renomowanych producentów. Posiadamy kilkaset opcji i specyfikacji. Możemy idealnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy wynajem krótkoterminowy i na dłuższy okres czasu. Dopasowujemy się do sytuacji klienta - niezależnie, czy potrzebuje sprzętu na jeden dzień, czy kilkanaście miesięcy.

Specyfikacja

Stan produktu: Odnowiony
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl