Uodpornienie urządzenia na reset Cold Boot

Jak zapewnić trwałość oprogramowania i ustawień podczas wymiany głównej baterii lub podczas zimnego resetu (Cold Boot) na urządzeniach mobilnych z systemem Windows CE?

 

Po uruchomieniu zimnego rozruchu(Cold Boot) na urządzeniu z systemem Windows CE system operacyjny przeprowadza nową inicjalizację. To samo dzieje się, gdy bateria główna i bateria backup zostaną całkowicie rozładowane, a urządzenie zostanie włączone. Jeśli aplikacje i ustawienia nie są przygotowane na taką sytuację, prawdopodobnie ponownie musisz ręcznie konfigurować urządzenie od zera oraz instalować na nowo oprogramowanie.

 

Można temu zapobiec, używając pamięci trwałej - która (na urządzeniach Zebra / Symbol WinCE / WM) jest partycją \Application. Korzystając z plików .CPY i .REG, możesz przywracać pliki i wpisy rejestru do ich oryginalnych lokalizacji.

 

Więcej informacji na temat trwałej konfiguracji urządzenia można znaleźć w Instrukcjach integratora poszczególnych urządzeń mobilnych.

 

Możesz również poprosić nas o przygotowanie pakietu instalacyjnego dostosowanego do potrzeb klienta zgodnie z Twoimi konkretnymi potrzebami. Taki pakiet pośredni całkowicie automatyzuje początkową konfigurację urządzenia.

 

Przykładowe ustawienia

  • połączenie wifi
  • ustawienia skanowania
  • automatyczne uruchamianie aplikacji
  • instalacja oprogramowania
  • zdalny pulpit(RDP) / autologowana
 
 
Formularz kontaktowy
  •  
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl